Zoë Bell

Zoë E. Bell

7,1
3 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoë Bell

nie ma w sobie nic sexy, ma okropny nos i jest jakaś taka nieatrakcyjna. A jej gra aktorska??? jaka gra żałosne

dziukla

i co z tego?

dziukla

wcale nieprawda. w grindhousie byla ze wszystkich lasek najbardziej sexy, mate.

ender140

Dokładnie! Dla mnie tak samo! Świetna była!

dziukla

Co ty gadasz jak dla mnie ma coś w sobie kobitka no i ten nowozelandzki akcencik mmmm :)

dziukla

Gra aktorska pierwsza klasa - byla zajebi*scie naturalna, jak na swoj debiut. A wyglad zewnetrzny - rewelka, najbardziej atrakcyjna ze wszystkich dziewczyn w "Death Proof". :)Ale każdy ma swoje zdanie :)

magsa_2

strasznie brzydka, przez cały czas jej gry mnie irytowała

excommunication

bo ona nie ma być ładna - jest kaskaderką i raczej rzadko gra w filmach jako aktor.

magsa_2

Trochę pojechałaś z tą atrakcyjnością. Najbardziej wysportowana - owszem, zagrała też nieźle, ale co do urody, to nie ma porównania z większością dziewczyn z tego filmu, ale każdy ma swoje zdanie :-)

dziukla

Ale prosto w oczy byś jej tego nie powiedziała,hm?

dziukla

http://images.tvrage.com/people/60/179617.jpg

co w niej brzydkiego? pokaż lepiej swoją dziewczynę/chłopaka

dziukla

Nom, babochłop straszliwy.

Piotrek4

Okropna jest w Zabójczej grze jest obrzydliwa, bo na innych zdjęciach słabo ją widać to trudno stwierdzić. A poza tym ona jest z Nowej Zelandii to już wiadomo dlaczego taka brzydka

dominik1989

A ty jestes debil i pewnie sam chodzisz z jakims paszkwilem brzydszej od niej.

gorhand

a co to twoja dziewczyna ;p

p.s pretensje do autora tej dyskusji a nie do mnie. A i nie obrażaj polskich dziewczyn.

dominik1989

pukałbym ja ,jak hydraulik w rury

romano1999

ta torebka na głowę i jazda hehe

dominik1989

No właśnie, nie wiadomo bo aktorki z Nowej Zelandii są z reguły śliczne. Będę utrzymywał, że ona tak naprawdę jest chłopcem ;)

Tracker

Ona była kaskaderem Xeny w niektórych odcinkach. To już wiem, czemu w niektórych scenach Xena była brzydka i też Ume Thurman w Kill Billu
:D:D

dziukla

http://31.media.tumblr.com/2b5446c2c2df926d74ec5695c08e69b4/tumblr_mxpuxpVfyA1rl o1q2o1_1280.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones