Vanessa Ferlito

7,2
2 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Ferlito

Co ona ma z tym nosem? Przeszła nieudaną operację plastyczną czy co?

Deenas

Heh.. tez zawsze jak oglądam "Kryminalne ... " zastanawiam się co ona z tym nosem zrobiła :P ale ogólnie spoko aktorka. I w ogóle świetny serial :)

Deenas

mA PODOBNY NOS DO Owena Wilsona :p
możliwe że miała go kiedyś złamanego

Kitsune_4

Coś z tym noskiem faktycznie ma nie tak, ale to dodaje jej tylko pewnej charakterystyczności. Ogólnie, to śliczna dziewczyna.

Arieen

No tak, nosek ma trochę inny, ale i tak jest śliczna.

Deenas

blee... ona jest obleśna! ten nos...fuuuj.. wyglada jak po jakims przeszczepie ;| i taka ma dziwna szczeke..jak szuflada xDD ehh.. i oczy tez takie jakies..dziwne.. brzydka ;d

karolinka_lwo

To wszystko są jej zalety:) A przez ciebie, jak mi się wydaje, przemawiają kompleksy.

Deenas

nos to jeszcze nic, te napompowane silikonem usta, to jest dopiero obleśnie nienaturalne!!!

Khiara69

nie macie o czym pisac, to o noskach piszecie. Wy wszyscy za to macie 'zajebiste' NOSY hahahahahaha

Deenas

a ja ani razu nie zwrocilam uwagi na jej nos

Deenas

Nos jak nos. Ja ani razu ni zwróciłam na niego uwagi.

Ktos_tam

ja również nie zwróciłam...

Slimaczysko

Ja zwróciłam, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza.

Deenas

Przez cały "death proof..." zastanawiałam się czy ona ma na serio taki nos, czy Quentin po prostu miał wizję, żeby ją trochę przerobić na potrzeby filmu ale wcale mi on nie przeszkadza

Deenas

Pewnie skrzywiona przegroda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones