Vanessa Ferlito

7,2
2 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Ferlito

czy ktoś wie dlaczego odeszła z CSI NY? Claudia z Dannym tworzyli świetny duet...Lindsay (Anna Belknap) jest jakaś bezpłciowa...

Karmelle

odeszła bo gra w serialu nie pozwalała spełniac sie jej jako aktorka filmowa, a nie serialowa. miała kilka projektów do zrealizowania, a przez CSI nie miała na to wszystko czasu to se odeszła

Karmelle

Bezpłciowa? Lol... Ciekawe określenie aktorki ;) Chociaż mi osobiście Belknap nawet podoba się w tej roli (Co nie znaczy, że nie żałuję odejścia Vanessy Ferlito). :D

Karmelle

lol, jaka Claudia?!
postać Vanessy Ferlito w CSI:NY nazywa się Aiden Burn...

amorepomidore

Trochę się spóźniłam, ale rzeczywiście, tamta postać miała na imię Adien.... zresztą, Lindsay lubię dużo bardziej niż ją, chociaż ta też jest super;)

The_Slayer

A co tematu... Bo jakoś nikt nie udzielił odpowiedzi:D
Ona odeszła bo chciała sfałszować dowody w sprawie seryjnego gwałciciela. Mac się dowiedział i ją zwolnił. Potem wystąpiła w jednym odcinku, cóż jako ofiara, ale zawsze coś, i okazało się że została detektywem i śledziła tamtego kolesi. Złapali go:D

Karmelle

Vanessa Ferlito odeszła bo nie miała czasu na CSI: NY. Wolała grać w filmach,. A na dodatek nie pasowała do Danny'ego. Teraz jak Danny sie ozenil z Lindsay to jest lepiej. pasują do siebie. A Lindsay jest lepsza od Vanessy i ją uwielbiam :P A ta Vanessa w porównaniu do Lindsay wymięka!

użytkownik usunięty
marysia82

Vanessa mogła zostać ale nie ją uśmiercili . Mogła że wyjechać do Włoch a jak była w CSI była by z Danny lub z Donem taki trójkąt miłosny

Karmelle

a wiecie moze jak w serialu przedstawili jej odejscie, bo jakos mi ten odc umknal. dzieki z gory

Sparkle

A szkoda bo Linsday jest bardzo bezpłciowa w porównaniu z nią(patrząc na postać nie aktorkę).

Sparkle

@Sparkle - a przeczytałaś cały watek czy tylko tytuł tematu? Przeciez wyżej jest napisane dlaczego odeszła z serialu zarówno jako aktorka jak i postac przez nia grana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones