PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 323
oceny
7,1 10 1 179323
7,2 32
oceny krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Słabiutkoo

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie najgorszy film Tarantina, absolutnie nic się nie dzieje.
Wystarczy obejrzeć scenę w której Arlene kręci tyłkiem dla kaskadera a resztę można spokojnie pominąć

Happy99

Brawo! Popieram w 100%!

ocenił(a) film na 10
Happy99

Film ma świetny klimat a "pierwsze skrzypce" grają w nim dialogi, nie wiem czego oczekiwałeś(aś) po tym filmie, strzelania?mordowania?wybuchów??? To jest Tarantino, we wszystkich jego filmach ważną role grają dialogi.

ocenił(a) film na 3
Bradley90

No ok, ale co fajnego jest w słuchaniu jak jakieś 2 laski gadają o tym komu by dały dupy, a komu nie?

ocenił(a) film na 3
Happy99

Też nie rozumiem tak wysokich not. Początek filmu dobrze się zapowiadał, myślałam, że dalej będzie coś w stylu tropienia psychopaty, ale zamiast tego dostałam "część drugą", która wygląda jak całkiem inny film i jest totalnie bezsensowna i nudna. Szkoda :(

ocenił(a) film na 9
Happy99

Dla mnie to jeden z ulubionych filmów Tarantino! Klimat wręcz wylewa się z tego filmu wizualnie i za pomocą dźwięku. Cudowne samochody, nieplastikowe dziewczyny z charakterem, wspaniałe dialogi, ryk silników, idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa, wizualna poezja. Czego chcieć więcej?

użytkownik usunięty
Happy99

No trzeba przyznać że w tym filmie scenariusz mooocno kulał.

ocenił(a) film na 3

Zdecydowanie większość dialogów to zwykłe gadanie o dupie maryny, pieprzenie trzy po trzy. Temu dałabym dupy, temu nie, powinnaś dać swojemu chłopakowi zamoczyć itd, itp...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones