PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 323
oceny
7,1 10 1 179323
7,2 32
oceny krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Film jest po prostu nudny i nie da się go oglądać. Brak jakichkolwiek ciekawych motywów.

Kogo obchodzi kino takiego bezguścia i złego stylu? To nie parodia, to brak parodii!

Jedyny słaby film Tarntino, w którym zapomniał bawić się kiczem, a zanurzył się w nim całkowicie.

Planet Terror o wiele lepsze ;P

ocenił(a) film na 7
Pendrak Wendrowniczek

"Kogo obchodzi kino takiego bezguścia i złego stylu? To nie parodia, to brak parodii! "

Mnie obchodzi

Tortuga033

Faster Tortuga033, kill, kill... NOT!

ocenił(a) film na 3
Tortuga033

zły styl i bezguście jest dla ciebie interesujące - no comment wszak każdy ma prawo głosu

ocenił(a) film na 5
mateuszziomal

kwestia gustu,a o gustach się wszak nie dyskutuje.
poza moim ulubionym motywem pod koniec filmu-zmiany ścigającego w zwierzynę[no zabijcie mnie,ale ja się cieszę jak dziecko i klaszczę jak foka kiedy uciskany czuje power i się rzuca do gardła uciskającemu.na pohybel!],film rzeczywiście nudny.
ale końcowa scena pościgu i ten women supremacy! jest boski:)

mateuszziomal

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 9
Pendrak Wendrowniczek

Mnie obchodzi

ocenił(a) film na 7
Pendrak Wendrowniczek

Mnie obchodzi

ocenił(a) film na 7
Pendrak Wendrowniczek

Mnie obchodzi!!! Film dobry!

ocenił(a) film na 3
Pendrak Wendrowniczek

Zgadzam się w 100 % i nie zamierzam sobie wyobrażać kim są ludzie którym ten film się podoba(oprócz kobiet). Totalna tandeta bez jakichkolwiek ciekawych motywów, planet terror dałem 8/10 bo się uśmiałem, a to... jest po prostu słaby film, oglądałem z kolegą to zasnął, ja dotrwałem do końca czekając na akcję, no i cóż nie doczekałem się właściwie niczego oprócz nieznośnego paplania tych tępcyh lasek

ocenił(a) film na 9
kryszti

Na tym "nieznośnym paplaniu" polega urok wielu filmów Tarantino, skoro czekałeś na akcję to nic dziwnego, że się zawiodłeś.

ocenił(a) film na 7
niszczuk

Pewnie kolejny facecik pokroju Kaskadera, którego boli to że Tarantino nie pokazuję kobiet jako delikatnych księżniczek.

ocenił(a) film na 3
Tortuga033

ja nienawidzę delikatnych księżniczek ale nienawidzę jeszcze bardziej pustych pretensjonalnych idiotek

ocenił(a) film na 3
niszczuk

Mylisz paplanie z dialogiem, konwersacją, wymiana poglądów itp....

ocenił(a) film na 9
qflqfl

Nie, nie mylę.

ocenił(a) film na 1
niszczuk

No mylisz właśnie.
Pierdzielenie o niczym to pierdzielenie o niczym. Film usypia :(

ocenił(a) film na 9
Mayne

Nie.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 4
kryszti

taak, na pewno kazda kobieta jest zainteresowana rozmowami wszystkich innych kobiet. to samo sie odnosi do mężczyzn.
a tak poza tym 'paplanie' w tym filmie bylo wyjatkowo nieznosne i nieciekawe. zamiast parafilozoficznych dialogow byly pretensjonalne wzmianki o seksie i nudne rozmowy o zarciu.
smialam sie, owszem, ale z prawdziwego kiczu i braku logiki w zachowaniu bohaterow. jedynie pod koniec zaczelo sie robic ciekawiej. w kazdym razie gdybym to ogladala sama to bym nie dotrwala do konca, bo film pozostawil duzo czasu do dyskusji.

ocenił(a) film na 3
Hifumi

Wreszcie ktoś ogarnięty :)

Hifumi

Dla mnie ten film można by spokojnie ograniczyć do 3 scen i reszty nie trzeba by było oglądać, szkoda czasu

Traper515

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

kryszti

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 10
Pendrak Wendrowniczek

sama gra kurta russela przebija caly planet terror.. Zreszta to Rodriguez, on ma dziwne filmy.. no moze oprocz frum dusk till dawn ktory byl smiechowy

ocenił(a) film na 7
Pendrak Wendrowniczek

Masz rację. Film nudny, ale że Tarantino, to ludzie wstydzą się przyznać, że im się nie podobał. Tarantino jak każdy dobry reżyser robi filmy świetne i gorsze, a ten jest akurat z tych drugich

ocenił(a) film na 7
nataszowa

No tak, bo przecież Tarantino niczym wujaszek Stalin, za złe słowo z ssłya na Sybir, albo rozstrzeliwuję, bo jego się nie krytykuję. Zabawny argument.

ocenił(a) film na 3
Tortuga033

zabawny ale prawdziwy

ocenił(a) film na 7
kryszti

Z prawdą jest jak z dupą - każdy ma swoją.

ocenił(a) film na 3
Tortuga033

No to prawda... ale to jest chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie dla tak wysokiej oceny jak dla mnie zdecydowanie najgorszego filmu Tarantino w dorobku

użytkownik usunięty
kryszti

"najgorszego filmu Tarantino w dorobku" - Sam Tarantino to przyznał ;)

Kicz i tandeta chyba najlepiej oceniają ten film. Podkreśla to szczególnie scena w której laska robi "zimny lokieć" mogą. Oglądałem to i myślę sobie, czy ten film będzie na tyle głupi, że zaraz ten kaskader w nią uderzy? No i po chwili miałem odpowiedź.

ocenił(a) film na 10
Prisonbull

A ja sadze ze to bardzo dobry film. akcji co prawda jak na lekarstwo za to za dialogi przyznaje oskara (rozmowa lasek w knajpie w 2 czesci filmu) Uwielbiam filmy Tarantina i ten wlasnie uwazam za perelke. Swietna rola Rosario a widok kultowego dodga challengera cieszy kazda chwila jak (przeklenstwo) :) Polecam wszystkim ktorzy chca od filmu czegos wiecej - ja to cos dostalem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3

To oczywiste :)

kryszti

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 7
kryszti

Dzięki za wsparcie!

ocenił(a) film na 7
Tortuga033

To fakt, nie argument, po prostu wiele osób daje sobie narzucać zdanie tak zwanych znawców i wstydzą się przyznać że maja inne zdanie, dajmy na to utrwaliło się, że Pujszo to słaby aktor, a w takiej Kac Wawie był całkiem OK, ale że Kac Wawę zjechano to mało kto, nawet jeśli podobała mu się kreacja takiego Pujszy potrafiłby to przyznać. Utrze się pogląd, że ten czy tamten jest passe i potem tak już leci, utrwali się, że ktoś jest świetny i zawsze już patrzy się na niego łaskawszym okiem - to tylko psychologia, nie wesołe argumenty

nataszowa

Mi się podobał, bardziej zdecydowanie od Planet Terror. Świetny klimat, samochody, i niszcząca postać Russella.

ocenił(a) film na 7
Aftershock

Oczywiście, od Planet terror dużo przyjemniej się ten film oglądało, tylko dziewczyn szkoda

nataszowa

i tej nogi....

ocenił(a) film na 3
Pendrak Wendrowniczek

dla mnie też nic ciekawego nuda i tyle, czekałem aż się rozkręci i się nie doczekałem. A dla tych co tak bronią Tarantino przyznał że to jednej z najgorszych jego filmów jakie kiedykolwiek zrobił. A do autora postu mi również Planet Terror przypadł do gustu to jest prawdziwe "kino Tarantino.

ocenił(a) film na 7
fun_iek

no właśnie, czekałam, czekałam, a jak się w końcu rozkręcił to się raptem skończył

nataszowa

Ten film można by spokojnie ograniczyć do 3 scen i reszty nie trzeba by było oglądać, szkoda czasu

ocenił(a) film na 8
Pendrak Wendrowniczek

jeden z najlepszych!!!!!! pozostała (prawie wszystkie) część syfu jaką stworzył ci się podoba, więc nie dziwota, że ten ( kultowy i świetny) nie... P. S. mnie również obchodzi!

Pendrak Wendrowniczek

Dla mnie ten film można by spokojnie ograniczyć do 3 scen i reszty nie trzeba by było oglądać, szkoda czasu

Pendrak Wendrowniczek

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones