PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 323
oceny
7,1 10 1 179323
7,2 32
oceny krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Ludzie czy wy nie rozumiecie, że seria GRINDHOUSE polega na tym, że jest troche innna i
opiera się na "parodii" kina klasy B ? Ja oceniam ten film na 10 ponieważ wpadł w moje
gusta i jest w nim wszystko co w starym dobrym kinie : klasyczne auta, piękne kobiety i
wybuch do tego oryginalność czyni ten film takim dobrym. Tyle ode mnie.

użytkownik usunięty
przemotbg10

Nie oglądałem, ale zachęciłaś mnie :) obejrze. Planet Terror też.

ocenił(a) film na 9

No stary ludzie piszą takie głupoty na temat filmów których są anty-fanami. Gdyby nie oni średnia punktow kazdego filmu roznila by sie o 1 gwiazdke.

użytkownik usunięty
przemotbg10

Ludzie którzy są antyfanami też mają się prawo wypowiadać, ale nimi się nie sugeruje póki sam nie ocenie. Lubię Tarantino i Rodrigeza, dlatego chciałem zobaczyć jakiś pozytywny komentarz do ich filmów, których akurat jeszcze nie widziałem. Ocenkę naturalnie wystawiam zawsze po seansie :)

ocenił(a) film na 9

No i właśnie takich ludzi na tym portalu potrzeba. Wiadomo, że nasza ocena pomaga takim jak my do wybrania co zobaczymy jak jest nudno co jak jesteśmy fanami a co jak chcemy obejrzeć z dziewczynom. Pozdrawiam wszystkich kinomaniaków.

użytkownik usunięty
przemotbg10

Dokładnie przemotbg10, są filmy które można obejrzeć samemu i takie która da się razem dziewczyną :)

ocenił(a) film na 10
przemotbg10

Ale gdzie tu parodia filmów klasy B? To raczej ukłon w ich stronę :)

ocenił(a) film na 9
yogobelka

Napisałem "parodia" bo nie wiedzialem za bardzo jak to nazwać :P W sumie to jest taka "reklama" dla kina klasy B niektórzy po obejrzeniu tego filmu sięgają po takie filmy :D

ocenił(a) film na 10
przemotbg10

to prawda, sama zainteresowałam się tym nurtem po deathproofie :)

ocenił(a) film na 8
przemotbg10

A ja jestem za tym, żeby oceniać wszystko. No bo czemu nie? Bo ocena będzie zaniżona, gorsze miejsce w rankingu? Kogo to obchodzi, ranking i tak jest spieprzony i opiera się na popularności filmów. Natomiast ocenianie wszystkich filmów pomaga systemowi rekomendacji, który w pewnym stopniu uczy się, jakie filmy Ci podsuwać.

Co do samego filmu - bomba, kwintesencja czystej rozrywki, czyli pierwotnej funkcji kina. Pewnego rodzaju hołd złożony Russowi Meyerowi.

ocenił(a) film na 9
vujek1991

Racja bo tylko filmy z wielkim budżetem mają oceny rzędu 7 8 9 ludzie nawet nie kierują się wlasnym zdaniem. Też prawda, że każdy ma prawo oceny byle mądrze... :P

ocenił(a) film na 1
przemotbg10

Widać po zdjęciu, jakim jesteś groteskowym gimbusem.

ocenił(a) film na 9
dance_macabre

Dobre odezwał się człowiek którego nawet nie stać na to żeby wstawić swojego realnego zdjęcia... "Pozdrowienia" dla takich... PS: Widzę, że kolega wyżej wie lepiej kto ile ma lat. Brak słów.

ocenił(a) film na 1
przemotbg10

Nie płacz już dziecko, że się twój gimbusowy film nie spodobał widowni.

ocenił(a) film na 9
dance_macabre

Zaczynasz mnie w k u r w i a ć. Nie spodobał się widowni dla tego ma ocene 7.1. A do tego p i e r d o l się gimbusie bo schodze na twój poziom...

ocenił(a) film na 1
przemotbg10

Tak, tak. Płacz sobie dalej, gimbie.

ocenił(a) film na 9
dance_macabre

Jesteś żałosny ...

ocenił(a) film na 1
przemotbg10

Death Proof to jest totalna nuda Planet Terror o wiele lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones