PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 345
ocen
7,1 10 1 179345
7,2 32
oceny krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Na fali dobrych ocen filmów QT postanowiłem się zapoznać z jego "twórczością". Dawno nie
oglądałem filmu z nadzieją że to początkowe DNO jakie zostało zaserwowane zmieni się w coś
wartościowego (bo w końcu taki uznany reżyser nie może zrobić gniota). Po godzinie seansu film
ten zmusił mnie do istotnego pytania. Czy gdyby film ten stworzył jakiś nieznany nikomu reżyser
czy ocena tego filmu przekroczyła by 1,1?

ocenił(a) film na 10
aguero90

Nie za bardzo chyba rozumiesz po co QT zrobił ten film. To był hołd dla kina samochodowego klasy C z lat 70tych. Te filmy miały właśnie prostą, pozbawioną głębi i przesłania fabułę i były łatwą rozrywką.

Stylizacja death proof jest po prostu genialna, począwszy od kamery, przez charakteryzację, muzykę, kolor i grę nim! Idealnie wystylizowane kino. QT osiągnął coś co zamierzał.

I jeszcze jedno. Jak można nie widzieć wysmakowania scen? Świetnych dialogów? Świetnej gry aktorskie? Jak można nie poczuć dreszczu przy ulicznej walce Challenger vs Charger?

Trzeba być chyba ślepym.

Sugerując ocenę 1,1 tylko się.ośmieszasz .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones